دنياي دانلود و آموزش

آموزش در مورد رایانه و کسب درآمد دانلود فیلم و بازی های روز

معرفی بهترین سایتهای مرجع برای دانلود فایلهای تورنت

www.isohunt.com     

که دارای 450000 تورنت در دیتابیس اصلی خود می باشد و مزیت آن وجود فایلهای درست و نبودن فایلهای تقلبی است و حتی فایلهایی که دارای مضمون ISOhunt release می باشند مستقیم توسط خود مدیران این سایت تست شده و در دسترس قرار گرفته اند.
Motion Picture Association of America یعنی MPAA از سایت isohunt به دلیل رعایت نکردن کپی رایت شکایت کرده. این سایت کانادایی می باشد.

www.torrentmatrix.com
این سایت دارای 110000 فایل تورنت در دیتابیس خود میباشد و در حال حاضر نزدیک به 250000 کاربر دارد. این سایت خود را تابع قوانین کپی رایت می داند.
www.torrentspy.com
این سایت اظهار کرده است که جستجو و استفاده از torrentspy در آینده برای کاربران آمریکایی ممنوع خواهد شد و دلیل آن نیز فشارهای MPAA میباشد. البته برای کاربران ایرانی نیز از مدتها قبل ممنوع شده و دلیل آن نیز وجود محتویات مستهجن بیان شده است.
www.torrentportal.com
www.snarf-it.org
www.legaltorrents.com
www.scrapetorrent.com

این سایت بیشتر یک موتور جستجوی تورنت می باشد و روز به روز در حال کسب محبوبیت بیشتری میباشد.

www.mininova.org
این سایت در دیتابیس خود نزدیک به 190000 فایل تورنت دارد و مینی نوا معروف تر و موفق تر از سوپرنوا که یکی از قدیمیترین و بزرگترین سایتهای تورنت بود می باشد.

www.torrentreactor.to
دارای 410000 فایل تورنت در دیتابیس خود میباشد و همچنین نزدیک به 250000 کاربر دارد نردیک به 40 میلیون دانلود کننده و حدود 2میلیون و 700 هزار اشتراک گذارنده را در خود جا داده است.
www.torrentz.com
www.torrents.to
یک سایت جستجوگر بین دیتابیسهای مختلف سایر سایتهای تورنت می باشد.
www.torrentbox.com
این سایت تورنت نیز شبیه به isohunt مورد شکایت MPAA می باشد و احتمال زیادی برای بسته شدن آن وجود دارد
www.thepiratebay.org
این سایت دارای بزرگترین آرشیو تورنت می باشد بالغ بر 796000 فایل. همچنین زادگاه فرمت تورنت در این سایت است. سایت خلیج دزد دریایی در سال 2006 توسط چندی از مقامات سوئدی بسته شد ولی بعد از چند ماه دوباره راه اندازی شد و فعلا نیز کپی دوم دیتابیس دزد دریایی نزد پلیس برای تحقیقات می باشد.
تعداد سایتهای تورنت کم نیستند ولی با روندی که در حال حاضر شاهد آن هستیم موج جدیدی از مخالفت و دادگاه و ممنوعیت بر علیه تورنت به راه افتاده است تا بدان حد که یکی از معروفترین سایتهای تورنت که در اوایل سال 2007 در رده ی سوم بود با شکایت مخالفین تورنت و تهمت رعایت نکردن کپی رایت روبرو شد و سرور این سایت در کانادا به دستور مقامات کانادایی اقدام به پاک نمودن کلیه ی اطلاعات دیتابیس و فضای این سایت معروف نمود. اگر به آدرس سایت مورد نظر مراجعه کنید تنها چند سطر توضیح به همراه لینکی که شما را به یک انجمن راهنمایی میکند تا بر و بچ قدیمی این سایت را زیارت کنید.
آدرس این سایت نیز www.demonoid.com میباشد.

توجه توجه
دانلود فایل های تورنت کشکی نیست و شما به نرم افزار خاصی نیاز دارید که من لینک وبسایت درست کنندشو میذارم تا جدیدترین نسخشو دانلود کنید.نام برنامه : utorrent
از اینجا دانلود کنید http://www.utorrent.com
+ نوشته شده در  سه شنبه ۱۳۸۸/۰۳/۱۹ساعت 23:15  توسط majid  |